O nás

Firma Comperio s.r.o. byla založena v Praze na samotném přelomu milénia, roku 1999. Naše společnost se původně zaměřila na spolupráci zejména s malými a středními výrobci, kteří se zajímali o speciální a vysoce kvalitní masné výrobky. V následujících letech jsme se rozhodli postupně rozšiřovat naše produktové portfolio. Z tohoto důvodu jsme po celé Evropě vyhledávali další vybrané potravinové výrobky, které českým spotřebitelům chyběly a naše firma se tak začala postupně více a více rozvíjet.

Další kroky byly následně zaměřeny na teritoriální expanzi, v důsledku čehož Comperio nyní vede pobočku na Slovensku a exportuje do zahraničí. Jsme legitimní marketingová a obchodní organizace pro distribuci produktů mezinárodních značek. Dnes prodáváme vysoce kvalitní výrobky dovážené z mnoha zemí Evropské unie, jako jsou např. Německo, Rakousko, Španělsko, Itálie a také Česká republika. V současné době prodáváme sádlo, speciální výrobky ze sádla a delikatesy, polévky ve skle, paštiky, cukrovinky a sušenky. V naší nabídce dále naleznete chlazená těsta, koření nebo mnoho dalších mléčných, pekařských a trvanlivých výrobků. Zabýváme se také zdravou výživou.

Již po dlouhá léta zásobujeme všechny významné mezinárodní řetězce, maloobchodní i velkoobchodní prodejny v České republice a zajímáme se taktéž o tradiční trh. Udržujeme exkluzivitu pro prodej vlastních obchodních značek výrobců a výběrové produkty se snažíme sdružovat pod naší vlastní obchodní značkou Brick. Aktivně se zajímáme o vývoj výrobků Brick, a to s úmyslem produkovat stále kvalitní, konkurenceschopné a cenově výhodné produkty.

Jsme činní v oblasti sociálních médií, kde na Facebooku provozujeme Brick Školu vaření nebo velmi populární hry pro spotřebitele. Budoucnost společnosti Comperio shledáváme v udržení flexibility ve vztahu k tržní poptávce, zvýšení dovozních a vývozních aktivit a přejeme si stát se dobře známou značkou pro originální a kvalitní potravinové výrobky.

Roman Marek
Jednatel